Kongy míče ve tvaru sněhuláka jsou z kvalitního materiálu a vydrží  stafordí hrátky. Dle barvy se určuje tvrdost. Klasik je červený, pro ty největší tvrďáky doporučuji černý. Jsou i pro mladé i důchodce v různé tvrdosti.

Pokud si jej nemůžete vyzvednout v Petrově, můžeme po cestě na trénincích dovést, nebo poslat zásilkovnou.

Oranžové poloměkké míčky máme pro tahání s pejskem, tréninku při aportování a také pro mladé psíky, které tvrdé míčky nebaví. Nejsou určené k tomu, aby jste je nechali bez dohledu. Míčky by rozkousali. Máme také pěnové míčky žluté barvy vhodné na prohazování a pokusování.

míčky

Je vhodné pracovat vždy ve dvou kusech míčků, aby pejsek měl zájem spolupracovat a vytvářel si dobrý vztah nejen k hračce ale i k vám. Bude důvěřovat, že o míček nepřijde a vy nabídnete stejně hodnotnou věc. Je to stejná výměna jako mezi lidmi s telefony. Pokud vyměníte za telefon (pro vás hodnotnější) dost těžko jej budete vracet. Pokud ale budou mít stejnou hodnotu pro vás, už se s vámi dá bavit o výměně a důvěře.

 

kong míčky

Kongy jsou oproti tomu mnohem odolnější a vyrábí se v různých velikostech. Ne však každý pes tuto hračku hned na poprvé ocení. Je velice pevná a pružná a pejsek, který rád žvýká má problém tento míč promáčknout. Má neforemný tvar a míček tedy nepředvídatelně uskakuje.

kong míčky

Můžete jej plnit granulkami, aby se pejsek zabavil. Vyrábí se v různých velikostech a i barva určuje k čemu kong slouží. Černá barva je nejtvrdší ze všech míčků. Následuje červená jako standard. Oranžový kong plave a pro naše důchodce naleznete kong ve fialové. Jistě už v dnešní době bude více barev i nezávisle na určení. My máme tyto míčky již 5 let v červené barvě a stále drží.

CENOVÁ NABÍDKA

L 450,-                      XL 520,-  KONG

středně měkké oranž                 190,- Kč

Žluté pěnové míčky                      250,- Kč

kong míčky