Začínáme trénovat

Začínáme trénovat

Od září začnu.Prázdniny v plném proudu a my se je snažíme dosyta užít. Ale každý druhý si dal určitě za úkol, že v září se vším začne.Tak já tu mám takové shrnutí, co si tedy začneme připravovat. Koloběžkování, coursing, socializace, trénink poslušnosti, hoopers nebo...

Výběr postroje

Výběr postroje

ManMat Pro všechny typy psů  POSTROJ V první řadě, se ptám- na co je určen a pro koho.   Pokud nemám psa, který se extrémně škrtí, je křehký, nemocný nebo je maličkatý, nevidím důvod proč by měl nosit v běžném režimu postroj. V tomto případě to chápu jako rozhodnutí...

Zkouška canisterapeutického psa ZCP

Zkouška canisterapeutického psa ZCP

ZCP - Zkouška canisterapeutického psa01 prověření vrozených povahových vlastností psa, pevnosti jehonervů, ukázněnosti a ovladatelnosti psa, i prověření psovoda pro praktický výkon canisterapie.Pes, který úspěšně absolvuje tuto zkoušku tak prokáže, že má vlohy být...

Socializace v mycím centru Šumperk

Socializace v mycím centru Šumperk

nÁVŠTĚVA U SUNNY A IVANKYProvozovna Adresa: Bratrušovská 2996, 787 01 Šumperk Otevírací doba:  pátek 8–16 sobota 8–12 neděle Zavřeno pondělí 8–16 úterý 8–16 středa 8–16 čtvrtek 8–16 NávštěvaV těchto prostorech proběhly dvě socializace.  Rozdělili jsme se na dvě...

4. sraz školy

4. sraz školy

A je to tady, pro všechny zvědavé a natěšené!! První sestřih celého dne z dronu. Akce se nemohla uskutečnit bez tohoto krásného placu za který děkuji #Jevíčtíorli a Martin Hladil Obec Bělá u Jevíčka Děkuji také za spolupráci s Danica Von Kalous a Monika Moň Foň za...

Bardog pomáhá ExPress

Bardog pomáhá ExPress

https://eshop.skolavycvikupsu.cz/2-kg-krmiva-pro-utulek/   2 kg krmiva pro útulek Pomozte s námi útulkům a 60% zaplatíme my Slovakiafarma.cz podporuje různé útulky a zapojit se můžete i vy zakoupením tohoto speciálního produktu. Jedná se o 2 kg krmiva pro vybrané...

Od koho kupujete krmivo? Koho tím podporujeme?

Od koho kupujete krmivo? Koho tím podporujeme?

STOP týrání CZ/SK snSrotdoep26i2aftftrghl ia0i051a18u.h0 1lgsum28np883hc29mu50  ·  Firmy, které prováděly nebo provádějí pokusy na psech a kočkách při testování krmiva: Procter&Gamble - Iams, Eukanuba/ Mars - Pedigree, Cesar, Whiskas, Sheba, Kitekat, Pal, Chappie...

4. Ročník srazu školy

4. Ročník srazu školy

I letos se těšíme Vím, že tentokrát je to pro mnoho vás dál než do Zvole, ale berte to z druhé stránky, uvidíte nové prostředí, vaši pejsci si zkusí nové disciplíny a projdete se v pořádných kopcích Připravujeme coursingové disciplíny a ještě něco navíc pro ty, kteří...