Luteoderm po měsíci užívání

Luteoderm po měsíci užívání

Vitamíny a náš dalmatin Cory netrpí na žádné alergie nebo problémy, co však dalmatiny celkově trápí je dost silné línání a drbání. Proto jsme se rozhodli nasadit vitaminy Luteoderm o kterých se můžete dočíst více v předchozím článku. Nedošlo k žádné změně krmiva či...

Šumperský Hafan 2021

Šumperský Hafan 2021

Šumperský hafan V Pavlíniným dvoře každoročně probíhá voříškiáda na podporu pejsků. Můžete zde najít nejen psí stánkaře, ale také psí hry. Program doprovází ukázky psích sportů.

Šumperský hafan 2022

Šumperský hafan 2022

Šumperský hafan V Pavlíniným dvoře každoročně probíhá voříškiáda na podporu pejsků. Můžete zde najít nejen psí stánkaře, ale také psí hry. Program doprovází ukázky psích sportů.

Šumperksý hafan 2023

Šumperksý hafan 2023

Šumperský hafan V Pavlíniným dvoře každoročně probíhá voříškiáda na podporu pejsků. Můžete zde najít nejen psí stánkaře, ale také psí hry. Také se můžete zapojit do programu a soutěž o "nej":  nejdelší ucho, největší pes, nejmenší pes. Nejvyšší skok...

Soft coated wheaten terrier

Soft coated wheaten terrier

Proč wheatenJe to temperamentní pes, živý až nabitý energií. Už jako malé štěně má hodně elánu, ale zatím na krátké časové úseky, které prokládá tvrdým spánkem, kdy opět nabírá energii na další řádění a hraní. S růstem psa přibývá i jeho potřeba delších a pravidelných...

Uchovnění dalmatina

Uchovnění dalmatina

UCHOVNĚNÍ DALMATINAPřesto to není až tak složité uchovnit psa. Jde hlavně o zachování zdravých jedinců, aby jsme nemnožili nemocné a fyzicky špatné jedince. Nehledě na vyřazení agresivních a bojácných psů.Aby jste mohli uchovnit je důležité si pořídit psa z...

Správný postroj – Výběr

Správný postroj – Výběr

1. HRUDNÍ KOSTKloubní spojení.Mezi předními nohami v přirozeném postoji psa nahmatej kost. V případě výrazně vystouplé kosti je vhodnější volit postroje se širším popruhem či vycpávkou.  ÚZKÁ HRUĎ Naopak pes s úzkou hrudí bez výrazné spony nepotřebuje výplně na hruď....