HOmoeopatika pomáhají v útulku

Akademie klasické homeopatie podporuje náš projekt v útulku a dodává pravidelně homeo pro pejsky, kteří trpí strachem, úzkostí a jinými problémy.

Začleňujeme je do výcviku a konzultujeme s odborníky.

Fakta a praxe

Proč zkusit homeopatickou léčbu?

 • Mají nulovou toxicitu, využíváme ji od miminek po důchodce
 • Chceme řešit příčiny ne je skrýt 
 • Při psychických problémech jsou obrovským pomocníkem a „berlička“ při řešení problému.

Ať je to pes nebo člověk, který byl týraný sebou nese fyzické i psychické potíže, musíme tělu ulevit, aby mohl přijít trénink a napravovat zkušenosti. Bez homeopatik jde tohle velice těžko. Proto jdou homeopatika a výcvik ruku v ruce.

Aby homeopatika pomáhala je potřeba stanovit přesnou diagnózu a upravovat ve výcviku. Samotné nasazení a odhadování je k ničemu a pouze přiživuje řeči, že homeo nefungují. 

Články ZDE

Klára Kučerová

Konzultace

Používám AKH. Co je to?

Používám AKH. Co je to?

AKH, Akademie klasické homeopatie, je česká firma se sídlem v Ostravě, založená roku 1991.

Jejím hlavním programem je vzdělávání zdravotnických odborníků v homeopatii a vývoj a výroba homeopatických přípravků.

Konzultace

Konzultace

Homeopatie konzultuji s Radanou Zemánkovou již čtvrtým rokem.

Momentálně studuji dvouletý obor zakončenou zkouškou a certifikátem.

Praktická homeopatie podle Hahnemanna

Co jsou zač?

Co jsou zač?

Obrovskou výhodou je zvolená potence homeopatik.

V našich krabičkách najdete homeopatika ideální potence, tak aby byl účinek jemný a zároveň co nejefektivnější.

Nemusíte přemýšlet, jaká síla homeopatik bude pro vás vhodná, výběr už jsme provedli za vás, s nejlepší homeopatickou erudicí.

Distribuce

Distribuce

Homeo  jsou bez výjimky dostupná bez lékařského předpisu.

Buďto si je sami můžete zakoupit v lékárně nebo objednat přeze mě.

Pravidelné semináře

Pravidelné semináře

homeopatická typologie psa

Co se na semináři dozvíte a odnesete?
 • Materiály se základními homeopatiky a jejich užití.
 • Soubor nemocí a jejich léčbných postupů.
 • Otázky na které si sami budete odpovídat a na konci se z toho vyselektují homeopatika přímo na míru psu.
 • V případě řešení psychického problému se pokusíme stanovit i tréninkový plán.

  Konzultace

  Klára Kučerová

  Klára Kučerová

  Homeopatie ve výcviku

  Stanovení diagnózy a zapojení homeopatik do výcviku.

  Radana Zemánková

  Radana Zemánková

  Homeopatka

  Konzultace nasazovaných homeopatik.

  Mudr. Alexandr Fesik

  Mudr. Alexandr Fesik

  Zakladatel Akademie klasické homeopatie

  Konzultační hodiny

  pro řešení fyzických i psychických problémů

  ESHOP školy výcviku 

  ZDE

  Luteoderm po měsíci užívání

  Vitamíny a náš dalmatin Cory netrpí na žádné alergie nebo problémy, co však dalmatiny celkově trápí je dost silné línání a drbání. Proto jsme se rozhodli nasadit vitaminy Luteoderm o kterých se můžete dočíst více v předchozím článku. Nedošlo k žádné změně krmiva či...

  Správný postroj – Výběr

  1. HRUDNÍ KOSTKloubní spojení.Mezi předními nohami v přirozeném postoji psa nahmatej kost. V případě výrazně vystouplé kosti je vhodnější volit postroje se širším popruhem či vycpávkou.  ÚZKÁ HRUĎ Naopak pes s úzkou hrudí bez výrazné spony nepotřebuje výplně na hruď....

  Začínáme trénovat

  Od září začnu.Prázdniny v plném proudu a my se je snažíme dosyta užít. Ale každý druhý si dal určitě za úkol, že v září se vším začne.Tak já tu mám takové shrnutí, co si tedy začneme připravovat. Koloběžkování, coursing, socializace, trénink poslušnosti, hoopers nebo...

  Výběr postroje

  ManMat Pro všechny typy psů  POSTROJ V první řadě, se ptám- na co je určen a pro koho.   Pokud nemám psa, který se extrémně škrtí, je křehký, nemocný nebo je maličkatý, nevidím důvod proč by měl nosit v běžném režimu postroj. V tomto případě to chápu jako rozhodnutí...

  4. sraz školy

  A je to tady, pro všechny zvědavé a natěšené!! První sestřih celého dne z dronu. Akce se nemohla uskutečnit bez tohoto krásného placu za který děkuji #Jevíčtíorli a Martin Hladil Obec Bělá u Jevíčka Děkuji také za spolupráci s Danica Von Kalous a Monika Moň Foň za...

  Individuální lekce léto 2022

  Každý z mých klientů dostává k individuálním lekcím videa návody, která je mají vést v dalšímu posunu. Pokud budete nadále dodržovat kontakt, zasílat svoji práci, je možné takto nadále spolupracovat a řešit různé překážky ve výcviku. SOCIALIZAČNÍ PROCHÁZKY jsou pro...

  Aktivní pes a pojištění

  V dnešní době stoupá obliba pojištění domácích mazlíčků, možná i vy přemýšlíte, zda se ochránit před vysokými náklady u veterináře. Jen vy sami musíte rozhodnout, zda je to pro vás a vaši peněženku vhodná “investice”. Není to jen otázka toho, zda je váš pes hodně...

  Pomoc útulkům přes eshop.skolavycvikupsu.cz

  SPOLUPRÁCE Dlouhodobě spolupracujeme nejen s útulky u nás, ale i na Slovensku. Pořádáme různé psí akce, srazy, ale i materiální pomoci. Vytváříme kalendáře, trička, látkové tašky, kdy výtěžek putuje danému útulku. Staráme se také o kočičky volně žijící v Mohelnici....

  Máte možnost krmit plnohodnotným a kvalitním krmivem – PLATINUM NATURAL.

  Krmivo PLATINUM NATURAL nově v prodeji ZDE.  granule Platinum se vyrábí převážně z čerstvého masa, suroviny se melou a míchají bez přidané vody a následně zahřejí na 95 stupňů Celsia vlhkost granulí je z masové šťávy  bylinky a za studena lisované oleje se do směsi...