Tam kde ostatní kritizují, říkám: „Já vím, že to není pes, jakého byste chtěli vy, ale je to pes, jakého chci já. To i Vy odpovězte všem, kdo Vám tvrdí, že máte „problém“ a tlačí vás změnit Vašeho psa.

Tobi a jeho výsledky byly krásné. Bohužel kvůli zdravotnímu stavu se vše zastavilo a funguje ve výcviku jako úžasný parťák

 Získali jsme titul pracovního psa Klubu amerických stafordšírských teriérů a titulu pracovního psa roku 2016.

Tobi za rok zvládl udělat 8 zkoušek ( BH, UPr 2, ZOP, SPr 2, ZZO 2) a vyhrát spoustu závodů nejen v poslušnosti, ale i v obranářských závodech, kde se musel rovnat plemenům jako je německý a belgický ovčák.


(Měl 1 rok) 2014 – 2. místo ZZO 6.místo ZZO 2015- ZZO 1.místo Uničov závod dvojic ​1.místo Šternberk 4.místo Česká Třebová 1,místo Uničov 1.místo Sudkov 3.místo Štěpánov ZZO 1 2.místo Česká Třebová UPR1 3.místo Vikýřovice 2016
ZZO 1 ​1.místo Náměšť na Hané 2.místo, Moravská Třebová 3.místo Sudkov ZVV 1 ​4.místo Vikýřovice 2.místo Morkovice- Slížany SPR 1 ​3.místo Štěpánov ​ZVV2 ​3.místo Vikýřovice a další…