Spolupráce a podpora klientů

 

Díky tomu, že mě obklopuje spousta lidí, kterým není lhostejná bolest zvířat, jsem mohla s jejich pomocí začít vytvářet aktivity, které těmto zvířatům pomůžou. DĚKUJI..

Pomoc útulkům

Jednoho dne zazvonil telefon,  ve kterém se ozval ženský hlas s celkem zoufalým tónem. „Přivezla jsem si štěňátko ze Slovenska, štěně bylo zachráněno z Romské osady a potřebujeme se dostat do běžného života.“

Okamžitě každého napadne, co si zvíře muselo zažít. A naše pracná cesta začala.

Mimo tyto tréninky jsme začaly probírat další neutěšené životy v těchto lokalitách. Danica jako čerstvá majitelka Chilli mi v jarních dnech ve svitu slunce vyprávěla, co vše viděla a jak spousta lidí pouze zavírá před problémem oči.

Jako by to bylo včera, když jsme seděli na lavičce. Koukali  jsme na vcelku spokojenou Chilli, nehnutě ležela, svým nosánkem natahovala čerství vítr a mžourala do sluníčka, když najednou Danica usoudila, že je potřeba pomoct. Kde ale shánět pomoc? Po firmách? Po podnikatelích? Nikdo vám jen tak nic nedá, kort v dnešní době. Kde vzít ty peníze?

No, tak jo, řekla sem si, sice nemám majlant co bych stále posílala, ale přeci jenom nějaká klientela kolem mě je. Že by pejskaři měli zájem se zapojit?

Nejprve jsem zkoušela vytvářet skupinové lekce a socializace, finanční výdělek putoval pomocí Danici do útulků.

Následně vznikl nápad závodů „ukončení roku“. Tato příprava trvala skoro půl roku, než se podařilo vše zařídit a získat dostatečné prostředky k uskutečnění, samozřejmě, mi pomáhaly úžasné holky, které se plně zapojily.

Takže jsem klientům mohla nabídnout závody, na kterých samy získají cenné dary, vyzkouší si různé kategorie a ještě budou mezi psí rodinou.

Tato akce byla naprosto neskutečná. Před akcí i po ní, se stále ozývali další lidé, kteří chtěli sbírku podpořit. Vybralo se dobré 3 tuny krmiva, 850kg konzerv a snad přes 100 kilo pamlsků. Nespočet balíků dek a jiných prostředků pro práci se psy.

I nadále naše spolupráce pokračuje a Danica s partou se věnují aktivnímu shánění finančních i materiálních potřeb tam, kde je to momentálně nutností!

Sami je můžete podpořit koupí krmiva pro kočky v eshopu. Či osobním kontaktováním Danici.

Spolupráce s Mohelnickým útulkem

Tato spolupráce trvá již několikátý rok s Monikou, která se o své útulkáče stará. Je potřeba se v každém pejsku po příchodu zorientovat a získat jeho důvěru a napravit škody, kterých se na nich napáchali od cizích lidí. Náprava sociálního chování, zlepšení zdravotního stavu s následnou rekonvalescencí není jen tak. A v okamžiku, kdy se jedinec dá do kupy, je strašně fajn, když se může zapojit do socializačních skupin, nebo má možnost i jiných aktivit přímo v areálu.

Pejsci nemusí jen vyhlížet nové pány a vytvářet si nežádoucí kotcové chování, mohou se s návštěvou či ošetřovateli věnovat nácviku základní poslušnosti, hry hoopers, balančním pomůckám či zapojování hlavičky ve vyhledávání předmětů a pachů.

Takto vyrovnaní psy mají větší šance na získání nového domova a včasného odhalení problémového chování.

Tato práce je náročná, ošetřovatelé musejí stíhat i své běžné povinnosti, společně stále probíráme plány, jak se psem dosáhnout určitého cíle. Probírání každého kroku a stanovení cíle.

Pomoc Mohelnickým kočkám

Při návštěvách v útulku, jsem zaregistrovala opuštěné kočky v okolí a jejich „ošetřovatelku“. V dobré víře jsem začala vytvářet opětovné lekce a srazy, které pomáhaly pokrývat alespoň částečně náklady pro jejich přežití.

Děkuji všem, kteří i přes útrapy a nepřející lidi nadále pomáhají aniž by cokoliv získali.

PETEXPPERT pro klienty

Zda pojistit psa nebo nepojistit je velice složitá otázka, která závisí nejen na daném fyzickém stavu zvířete, plemene či věku. Ale také na tom, do jaké míry se psem pracujete a jak je „šikovný“. Každé plemeno má vyčíslitelnou predispozici k nějakému úrazu či nemoci. Tohle vše, musí každý majitel sám promyslet, zda se mu pojištění vyplatí.

Osobně jsem PRO pojištění. Máme v rodině 6 psů, kteří se dříve či dnes věnují sportu a tyto pojistky nám pomáhaly v záchraně našich peněženek.

Pokud se rozhodnete pro pojištění, nabízím pro své klienty slevový KÓD, který jim po zadání do nové smlouvy vytvoří měsíční pojistku zdarma.