Sušené maso, které u nás naleznete je přímo odebíráno z jatek, kde je zpracovali i usušili. Nejsou přeprodávané a skladované po různých skladech. Není mastné (až na lopatky, které obsahují zbytkový tuk a uchovávají se v chladu). A samozřejmě  jsou hypoalergenní, bezlepkové, v potravinářské kvalitě ,100% čisté bez glycerinu a umělých barviv.

Snažím se tímto zajistit co největší kvalitu sušeného masa  a samozřejmě se vyhnout zboží, které by mohlo být špatně skladovatelné, vystavované teplu a světlu. Závoz sušeného masa není stabilní a nemám jej dlouho na skladě. Beru vždy rezervace a pak zákazníkům posílám. Jen tak můžu zaručit kvalitu výrobku. Sušené si můžete objednat přímo na Fb  nebo můžete mrknout sem.

Sušený býkovec - penis

Váš pejsek si při žvýkání posiluje svaly, hovězí a vepřové výrobky jsou čisté, voňavé a vydrží dobře skladované i rok (doporučuji ale menší nákupy častěji, také si nenaskladňuji velké množství).  Co se týče nejdelší výdrži při žvýkání osvědčil se nám „býkovec“ ten ale i (mám takový dojem) nejvíce „voní“. Následují mulce, které naši kluci milují, pak tu máme uši a jako nejlehčí na okus jsou lopatky. Tyto dobroty můžete dávat nejen „tak na chuť“, ale i třeba pokud je pejsek ve stresu a chceme jej zabavit.

Skladování je věčné téma, pokud se opravdu bojíte dejte to do většího chladu a tmy. Běžně stačí nechat přirozeně dýchat a nevystavovat teplu a slunci. Dávala bych si spíše pozor, odkud takové maso kupujete. Aby neleželo celý den na výstavě kde na to praží slunce, nebrala bych vakuované suroviny, které se tam zapaří a máte zaděláno na střevní potíže.

kravské čumáky

CELKOVÁ NABÍDKA (pokud nejsou na skladě rezervace objednávky)

Býkovec 120,-Kč/ ks (1m cca)
Hov. uši 28,-Kč / ks
Hov. lopatky 1kg / 110,- Kč
Hov. mulce 1kg / 180,- Kč

VEPŘOVÉ UŠI 1ks / 25,- kč

/  hrtan-gurgle  /  H.šlachy  /  H.jícen  /

vepřové uši