Sušené hovězí masenko místo pamlsků a také při vysoké zátěži psa.Nedá se jednoznačně odpovědět, zda máte krmit syrovou nebo vařenou stravou. (Teď vynechám ty naše grancle, které jsou pro nás výhodné z důvodu jednoduchého použití).

Při výrobě tohoto druhu masa je základem vaření za optimálních podmínek. Za našich babiček se maso často pro psy vařilo. V dnešní době je strašně moderní krmit syrovým. (ano taky tak krmím). Když ale máte pejsky, které mají citlivé zažívání nebo problémy s játry je pro ně vhodná vařená strava. Není pravdou, že vařením všechno zničíte. Naopak víte, že některé látky vařením naopak stávají pro psa dostupnější?

Navíc po vaření nemusíte do masa přidávat žádné konzervanty, barviva a doplňkové látky, které nacházíte všude kolem nás, ať v pamlscích tak i v granclích. I v syrovém mase můžeme mít větší výskyt nežádoucích bakterií, virů nebo parazitů. (Obsáhlé téma na kvalitu masa, původu, zpracování, …)

Takže maso povařené a následně sušené jako konzervační metoda je super způsob jak jít střední cestou a nenabízet psu piškoty nebo divně vonící měkké tyčinky plné čehosi z pet obchodů. Sušením maso ztrácí víc jak 75% své hmotnosti a přitom si zachovává vysoký obsah proteinů.

Tento druh masa se v zahraničí používá pro psy ve vysoké zátěži – například při dostizích psů. My je používáme také při zátěži, také na výletech a delších akcích, kdy je maso lehounké a stačí jenom zalít vodou a máte kvalitní stravu pro svého pejska. Dá se s tím krmit i běžnou krmnou dávkou, samozřejmě s různorodou paletou surovin i zeleniny a dle psích životních nároků.
Má tedy obsah bílkovin okolo 60%

➡️ obsahuje deklarované maso a žádné zbytky z potravinářského průmyslu.
➡️ běžně se v zahraničí používá místo granulí a ve sportech.

Při dlouhých túrách sbalíte pytlíček a kdykoli zalijete vodou. Psa maso netíží v žaludku tak jak granule a dostane i dostatek vody do sebe.

🥩 20g sušeného masa je pro 7 kg psa
🥩50g sušeného masa je pro 15 kg psa
🥩 100g sušeného masa je pro 30 kg psa

K prodeji dle domluvy cena 1kg se pohybuje kolem 150,- kč (dle dodavatele)