Pes se učí snáze pokud rozdělíme složitější cviky na jednoduché kroky.

 

Ty učíme samostatně. Dohromady pak cviky sestavíme až je dobře ovládá a chápe co po něm chceme.

 

Pamlsky si schovejte na jeho TOP výkony, pracujte s krmnou dávkou. Ve výcviku nerozhoduje plemeno, věk ani pp. Cvičím s každým, kdo má zájem.

 

 

Ve výcviku získáte materiály jako základ pro Váš trénink doma. Každou lekcí vás provedu i formou nácvikového videa, abyste si byly jisti, že vše děláte dobře. Protože si uvědomuji, že je potřeba zvyšovat vaši odbornou úroveň a plnit všechny požadavky tak, aby byl výsledný trénink kvalitní.

 

 

Není to jen trénink, je to komunikace, které jsme ochotni obětovat iniciativu, prostředky a čas, chceme aby se naplnila naše vize a měli fajn partnera do života.

Z každého tréninku si můžete prohlédnout fotky.

Vedení psa pod pamlskem totiž funguje do té doby, kdy to psa baví. Pak dá stejně hlavu dolů. A pak?

 

Pejsci vedeni pod pamlskem reagují různě, někteří pochopí, že mají jít u nohy, někteří by pro pánečka snesli modré z nebe jen aby dostali jídlo a tak jdou. Pro majitele je to spousta a spousta měsíců, kdy chodí s kokinami  v ruce. A časem si pes chování upevní. Ti co si ho neupevní jsou tlačeni do fyzického tlaku za pomocí různých pomůcek.

 

 

Co když nechci používat pamlsek? Co když nechci vodit psa?

 

Každý první tréninky si vysvětlujeme co je to pyramida potřeb a dle ní pracujeme. Druhým krokem je na psa netlačit a nejprve si vůbec říct, co po psu chci a hlavně jej zaktivnit, aby při jednoduchých úkolech pochopil, že sám může něco pro získání odměny udělat a ne jen stát a čekat, kdy ho milovaný pán navede…

 

 

“Chci, aby šel u nohy”. Chci aby ho to napadlo samotného.

V tom případě ale nemůžete nad psem nosit pamlsek, když on se na něj jen dívá a následuje TEN PAMLSEK ne nohu. Musíte z levé ruky jídlo úplně odstranit. A přesně tady je důležité mít už psa zaktivovaného, aby chtěl vykonávat nějakou činnost. Jenže pes, který má kolem sebe velké vzruchy, nebo je překrmený a znuděný hned tak pracovat nebude. Je potřeba nastavit tomu nějaká pravidla a systém, jak se k tomu dopracovat.

 

PRO SVÉ KLIENTY 

Je nachystaný celoroční program pro motivaci udržet se ve výcviku.

  • Každý klient má po podepsání základních pravidel (viz provozní řád) nachystanou kartičku, která se vleze akorát do peněženky.
  • V kartičce po dokončených 2 individuálních lekcí má klient nárok na každou 10 sociálku zdarma.
  • Také, když doporučíte trénink a váš kamarád u mě projde individuálkou získáváte lekci socializace jako odměnu.
  • Naopak musíme trošku hlídat resty v podobně neodhlášení ze sociálek. V kartičce po získání 4 puntíků za neodhlášení si vysloužíte ÚKOL.
  • Úkol je dle domluvy, buďto splnění cviku nebo například přinést na trénink nějakou dobrotu 🙂 Pokud teprve začínáte, nemáte se čeho bát. Vše je v rámci upevňování vztahů ve skupině.