Máme postroje manmat na běhání na koloběžku pro psa long run klasik sled soft…

Velice rychle jsem schopná vám sehnat postroj *ManMat. Používáme je jak do auta, za koloběžku tak i k běhu nebo k obranám. U postroje je důležité aby pejsku sedl a neomezoval v pohybu. Jistě si pak vyberete přímo postroj na danou činnost. Pokud sháníte postroj k běžným denním činnostem nabízí se vám možnost právě koupě  soft RUN. Také je prodloužená verze LONG (ta už je vhodnější do tahu).

postroje manmat na běhání na koloběžku pro psa long run klasik sled soft

 

Postroj Run je klasika, kterou můžete mít na kolo, do auta a na nějaké ty vycházky. Pejskovi nebrání v pohybu a to hlavně v lopatkách! Hodně postrojů jsou přes lopatky a psa tlačí, může mít i následně problémy s pohybem a bolestí. Přemýšlejte k čemu postroj chcete a všímejte si, aby psa nikde neomezoval v pohybu. Přední část se věnujte i v případě, že máte psa s širším hrudníkem, ne každému sedí v tahu postroj tak, aby se pes neškrtil.

 

postroje manmat na běhání na koloběžku pro psa long run klasik sled soft

Pokud pejsek není zvyklí je potřeba si dlouhé verze vyzkoušet vyzkoušet, ne každý pes je z toho nadšený. U pejska rozhoduje ve výběru také jeho stavba těla (široký nebo úzký hrudník, délka těla ale také zda máte chundeláče nebo krátkosrstého hafana jako já). Nebojte se zeptat a přijít si vyzkoušet.

 

JAK MÁ SEDĚT?

Je důležité pohlížet i na stavbu každého jedince. Chrtovití tipy psů ocení přední výplně a bull psi by měli mít větší prostor kolem krku díky jejich svalové hmotě. Každopádně musíme zajistit maximální pohyb předních končetin. Postroj by měl mít co nejméně kovových a tvrdých spon a naopak by se měl dát co nejvíce povolovat.

Na obrázku jsem nakreslila základní body, které je dobré si hlídat

  • červená barva – označuje nám kde by měla sedět přední část postroje. Mezi předními nohami tak, aby nesedělo na lopatkách, ale na žebrech
  • modrá barva – označuje konec postroje, nejlépe na posledních pravých žebrech ( ne na volných)
  •     žlutá barva – spoj postroje by měl sedět v kohoutku psa a ne na krku, měl by uvolnit pohyb při zvednutí hlavy nahoru

 

 

postroje manmat na běhání na koloběžku pro psa long run klasik sled soft

NABÍDKA:

Postroj ManMat RUN- nové SMART    900,- (modrá barva, podšité, končí na zádech)
Postroj ManMat RUN LONG   950,- (modrá barva, podšité, končí u kořene ocasu)

SLED a UNIVERSAL  jsou dostupné také. Další druhy a barevnosti jsou na objednávku dle velikosti, kterou budete potřebovat. Samozřejmě další vybavení na běh či koloběžku zde seženete…

 

ManMat – Majitelem je pan Maixner a patří mezi největší přední specialisty na výrobu a prodej patentovaných postrojů pro psy a speciálních jezdeckých potřeb pro koně.

postroje manmat na běhání na koloběžku pro psa long run klasik sled soft