Velice rychle jsem schopná vám sehnat postroj *ManMat. Používáme je jak do auta, za koloběžku a k běhu tak i například k obranám. U postroje je důležité aby pejsku sedl a neomezoval v pohybu. Jistě si pak vyberete přímo postroj na danou činnost. Pokud sháníte postroj k běžným denním činnostem nabízí se vám možnost právě koupě  soft RUN. Také je prodloužená verze LONG (ta už je vhodnější do tahu).

 

Postroj Run je klasika, kterou můžete mít na kolo, do auta a na nějaké ty vycházky. Pejskovi nebrání v pohybu a to hlavně v lopatkách! Hodně postrojů jsou přes lopatky a psa tlačí, může mít i následně problémy s pohybem a bolestí. Přemýšlejte k čemu postroj chcete a všímejte si, aby psa nikde neomezoval v pohybu. Přední část se věnujte i v případě, že máte psa s širším hrudníkem, ne každému sedí v tahu postroj tak, aby se pes neškrtil.

 

Pokud pejsek není zvyklí je potřeba si dlouhé verze vyzkoušet vyzkoušet, ne každý pes je z toho nadšený. U pejska rozhoduje ve výběru také jeho stavba těla (široký nebo úzký hrudník, délka těla ale také zda máte chundeláče nebo krátkosrstého hafana jako já). Nebojte se zeptat a přijít si vyzkoušet.

NABÍDKA:

Postroj ManMat RUN    900,- (modrá barva, podšité, končí na zádech)
Postroj ManMat RUN LONG   950,- (modrá barva, podšité, končí u kořene ocasu)

SLED a UNIVERSAL  jsou dostupné také. Další druhy a barevnosti jsou na objednávku dle velikosti, kterou budete potřebovat. Samozřejmě další vybavení na běh či koloběžku zde seženete…

 

ManMat – Majitelem je pan Maixner a patří mezi největší přední specialisty na výrobu a prodej patentovaných postrojů pro psy a speciálních jezdeckých potřeb pro koně.