Rychlí a velcí psy-  je fajn, když se hlásí na začínající časy, naviják je nejrychlejší a bude se jim dělat jiná dráha.

Vypisují se tréninky po 3 lidech cca 30 minut. Aby jste zbytečně nečekali. Pokud běžíte ve dvojici, hlásí se v rezervačním systému jen 1 osoba a napíše 2x pes. Pes běží 3x myslím, že je to dostačující, pokud by chtěl někdo psa domluvit běh navíc vždy se domluvte, zakázané to není, ovšem dbejte na kondici psa…

Parkování a čekání je PŘED BUDOVOU ihned na začátku. Vezměte si tam i vodu prosím.

Dozadu a na dráhu je zakázané chodit, pes který běží, bude mít naprostý klid, stůjte opravdu vzadu ať nerušíte a nedojde k problému, každý si za psa sám ručí, pokud tam s upoutaným psem budete stát u dráhy a pes běžící si namíří k vám, není v silách majitele to uhlídat. Tím pádem nemůžete majitele běžícího psa napadnout za újmu! (oni sami mají stresy, tak si na to dohlédněte).

Před i Po doběhnutí!

Namotivujte psa na hračku a střapec (popř. přivažte svoji).

Pes nastupuje max. s obojkem, nemá postroj a jiné vybavení. Psa vypouštíte a pokud běží, jdete na místo, kde pes dobíhá. Zašlápněte si šňůru, aby nevytahal naviják a potahejte se s pejskem. Nespěchejte. Tam si psa upoutáte a jdete za barák pejska rozchodit.

Nechoďte se psem na běh ani z běhu hned z/do auta, pes musí být rozehřátý ať mu nepřivodíte natažený sval či vaz! (máme iontové nápoje pro psy skladem popř.)

V případě, že tam nebudu, penízky přebírá Jirka. Budu se snažit tyto informace všem posílat. Pokud přijdou nový běžci, prosím informujte je, kde mají parkovat a kde ne.

Děkuji všem, kteří dočetli a budu se těšit!

ps: Pozor na bobky… vemte je domů taky 🙂