Pojištění psů není žádná novinka. Někdo věří že jej nepotřebuje, někdo raději pojišťuje. Mě se pojistka vždy vyplatila.

Je potřeba si u daného plemene zjistit, na co nejčastěji trpí. Pokud máte například AST je tam vyšší riziko přetržení vazu. A taková operace stojí přes 30 tisíc. V případě že vás za půl roku chytne druhá noha je to fakt na prd.

Samozřejmě máte možnost si pojišťovny proklepnout, existují různé srovnávače a také hromada článků a zkušeností.

Důležité je, jak s vámi spolupracuje veterinář. Někdy potkáte veta, který vstal špatnou nohou, zamění se slova a už jste podezřelí a pojišťovna prostě neproplatí. Proto máte u pet expertu proškolené veterináře, ke kterým následně s problémem jdete.

Protože samozřejmě ze smlouvy víte, co vám pojišťovna proplatí.

Jako bonus nabízím svým klientům možnost získat měsíc pojištění zdarma při zadání kódu

180 00 748

Co pojišťovna hradí najdete pěkně rozepsané ZDE

Podmínky proto, aby jste mohly uzavřít smlouvu jsou ZDE

Veterináři, kteří spolupracují s petexpertem dohledáte ZDE