Krmivo PLATINUM NATURAL

nově v prodeji ZDE.

  •  granule Platinum se vyrábí převážně z čerstvého masa, suroviny se melou a míchají bez přidané vody a následně zahřejí na 95 stupňů Celsia
  • vlhkost granulí je z masové šťávy
  •  bylinky a za studena lisované oleje se do směsi přidávají až v její chladnoucí/sušící fázi při cca 35 stupních Celsia
  • obsah masa je cca 70%

Druhy granulí

1. Kuřecí
Platinum Adult Chicken vyhovuje nutričním požadavkům aktivních dospělých psů. Je vhodné i pro ps v extrémní pracovní nebo sportovní zátěži.
2. Kuřecí pro štěňata
Platinum Puppy Chicken obsahují minimálně 73% kuřecího masa, rýži, jako kvalitní zdroj sacharidů a za studena lisované oleje + vitamín K1 pro optimální růst kostry a svalstva.
3. Hovězí
Platinum Beef + Potato je superprémiové hypoalergenní krmivo s nulovým obsahem obilovin. Vyhovuje nutričním požadavkům psů s citlivým zažíváním a problematickou střevní mikroflórou. Je vhodné i pro aktivní starší psy.
3. Jehněčí
4. Kančí
Platinum Adult Lamb + Rice (sensitive light) je díky svému přírodnímu, jednoduchému složení a velmi nízkému obsahu tuku snadno stravitelné, až 96%.
Vyhovuje nutriční požadavkům psů s citlivým zažíváním nebo problematickou srstí. Je vhodné i pro seniory nebo psy se níženou pohybovou aktivitou.

Platinum Adult Iberico + Greens je superprémiové hypoalergenní krmivo s nulovým obsahem obilovin pro dospělé psy všech plemen. Vyhovuje nutričním
požadavkům psů s citlivým zažíváním a problematickou střevní mikroflórou. Je vhodné i pro seniory

Druhy paštik

1. Kuře
2. Ryba

Platinum Natural Menu paštika je zpracováno z 83%
čerstvého kuřecího masa, rýže, zeleniny a hodnotnými oleji (lososový, olivový). Vhodné pro psa každého věku a rasy.

Platinum Natural Menu paštika je zpracováno z 83% rybího masa (čerstvého pstruha, tuňáka, sardinky a lososový olej). Vše je pouze krátce tepelně
upravené, tak aby zůstalo zachováno maximum živin. Vhodné pro psy každého věku a rasy.

3. Ryby + Kuře
Platinum Natural Menu paštika je s obsahem 83% masa. Rybí směs pstruha, tuňáka a sardinek je doplněna kvalitní zeleninou. Vše je pouze krátce tepelně upravené, tak aby zůstalo zachováno maximum živin. Vhodné je pro psa každého věku a rasy.

Platinum Natural Menu paštika je s obsahem 83% masa. Čerstvé maso Krocan + Losos je vhodné pro psa každého věku a rasy.

4. Krocan + Losos

5. Iberico + Krocan

6. Puppy Kuřecí
Platinum Natural Menu paštika je s obsahem 83% masa (42% krůtí maso, 35% iberijské maso a 6% kuřecí maso). Směs je navíc doplněna kvalitní zeleninou, oleji (lososový, olivový) a obohacena vitamíny i stopovými prvky.

Platinum Natural Menu paštika je s obsahem 84% masa. Krmivo je díky své optimální stravitelnosti vhodné pro štěňata všech plemen.

7. Hovězí + Kuřecí
8. Kachna + Krocan
Platinum Natural Menu paštika je s obsahem 83% masa. Čerstvé hovězí a kuřecí maso je vhodné pro psa každého věku a rasy.
Platinum Natural Menu paštika je s obsahem 83% masa. Čerstvé kachní a krocaní maso je vhodné pro psa každého věku a rasy.

Druhy pamlsků
Fit – sticks Kuře a Jehně Fit – sticks kousíčky Kuře a Jehně
Fit – sticks Kuře a Králík
Zdravé pamlsky s nízkým obsahem tuku pro psy všech plemen v každém věku.