K výcviku jsem nikdy se svým psem nesměřovala. Brala jsem si svého AST Tobiáše jako parťáka. Vývojem času jsem zjistila, že potřebuji od výcviku víc, než je klasika. S Tobim jsme bojovali a nemohla jsem přijít na to, jak s ním komunikovat. Výcvik mě nebavil a náš vztah se ztrácel.

Projela jsem spousta seminářů a trenérů, bylo by na dlouho je zde vyjmenovávat. Začali jsme skládat zkoušky a jezdit závody. Přesto mi stále něco chybělo. Nakonec jsem se dostala k Leošovi Drbohlavovi na jeho poslední český trénink. Tam jsem dostala pecku do zad a zjistila že to může fungovat i jinak, než do čeho nutím psa teď. O tom, co Tobi zvládl a získal si můžete přečíst v jiných článcích.

Protože mě tato psí řeč naprosto uchvátila musela jsem vycestovat do USA ačkoliv jsem ráda, že si objednám v cizím jazyce čaj. A velkého světa jsem se bála.

Po nástupu zpět do čr jsem procitla jak některé vztahy psů a psovodů jsou tak „nucené“. Při pozorování mého tréninku se více lidí začalo ptát a chtěli pomoci, nebo naopak odvrátili tvář a ukázali druhou… Takto jsem se dopracovala až sem, výcvik začínal u cizích psů a spíše jsem koučem a pomocníkem pro druhé. Podpora nejen ve výcviku, rozvoji, ale v dnešní době také pomocníkem v osobním životě.

Mnoho z vás je mým přítelem a když onemocníte vy nebo váš pes, jsem zde na blízku. Jste to vy a vaše výkony, co mě žene dál.

Výcvik v USA

Výcvik v USA

Poznatky k výcviku nenajdete jen koukáním na jiného lektora, nebo složením zkoušek s vlastním psem. 

Lektorem se učíte každým dnem s prací cizího psa. Najít řeč a psa si získat v co nejkratší době, venčit, starat se a v neposlední řadě vytvořit mu komfort.

Strachová agrese trénink za pomocí léčby

Strachová agrese trénink za pomocí léčby

Často lidé nedokážou psu vysvětlit, že bránit se přednostním napadením druhého psa není řešení. Spousta lidí, se v situaci zachová nevhodně a psu potvrdí vlastní chování.

Pokud je pes z nevhodných podmínek, týraný či byl napaden, je potřeba v některých situacích potřeba nasadit homeopatika. Takové příběhy s řešením naleznete v blogu.

Tělo se fyzicky i psychicky vyčerpává a pes padá na vlastní základní potřebu a to přežít. Není možné v takovém stavu pracovat se psem dostatečně dobře!

Proto jsem se rozhodla věnovat čas k práci s homeopatií a získáním certifikátu být schopna svým klientům nabídnout
kvalifikovanou homeopatickou péči.

Aromafauna - alternativa vyhnout se chemii

Aromafauna - alternativa vyhnout se chemii

Chceme své pejsky (sebe i jiná zvířátka) ochránit od klíšťat a dalších problémů, ale nechceme kupovat chemické látky.

Proto je tu možnost vybrat si z veliké řady různých bio antiparazitik, které mohou napomoci se jim vyhnout.

Můžeme pomoci tělu zbavit se kvasinkám mezi packami a v uších. Pomáháme jim s léčbou ran a v neposlední řadě nabídnout úžasnou péči srsti tak, aby byla co nejméně pouštěna z kůže. 

Pokud nevíte, co přesně vybrat, je zde možnost mě kontaktovat.