Bady je divočák, evidentně přišel z rodiny, která nevytvořila hranice a pejsek jim začal doma velet. Tak skončil v ten moment v těch nejlepších rukách u paní Moniky v útulku. Tam se mu dostává dostatečné péče, tréninku a učení řádu.

Ovšem je potřeba pro něj chtít víc. A to rodinu, teplo od krbu a ležet u noh svého páníčka, který mu vysvětlí, jak se u něj chovat. Co má hlídat, kde může honit myšky a ukázat mu že může být i šťastný na volné louce.

Bady je kříženec Cane Corso přibližně 1,5 roku starý.

S paní Monikou se učí jak se dobře chovat, že by se na lidi skákat nemělo, že je také něco jako chůze u nohy, aby netahal na vodítku a postupně své štěněcí vylomeniny omezoval.

Bad je aktivní pes, který bude s vámi chodit světakraj, rád běhá a pracuje. Pro aktivní je velice vhodný. S lidmi problém nemá, ale jistě je potřeba ho vše doučit. Je kontaktní a sám na zahradě nebude vždy spokojený, bude rád s vámi na vycházce.

Pro více informací o jeho zdravotním stavu, snášenlivosti apod určitě kontaktujte přímo paní Moniku v Mohelnickém útulku.